fbpx

Palmiye Yacht Club

HİZMETLER

Değerli misafirlerimiz otelimizde kaldığınız sürece yıkanıp temizlenmesini istediği kıyafetleriniz için resepsiyonu arayıp bilgilendirmeniz yeterlidir . Kuru temizlemede yıkama, kuru temizleme ve ütü hizmetlerini bulabilirsiniz. Konaklayan misafirlerimiz gibi otelimiz dışından da bu hizmetten yaralanabilirsiniz. Fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz. Otel Misaferilerimizin kuru temizleme hizmetleri aynı gün ekspres servis: En geç öğlen 1'e kadar verilirse 4-5 saat içinde eşyalarınız teslim edilir. Lütfen elbise dolabınızın içerisinden çamaşırhane ve kuru temizleme formunu okuyarak doldurunuz ve resepsiyonu arayınız.

( Bu hizmetimiz ücretlidir.)

Palmiye Hotel' de tatiliniz çok daha kolay, çok daha keyifli!

Palmiye Hotel araç kiralama hizmeti ile size en uygun özelliklerdeki aracı dakikalar içerisinde kiralayabilirsiniz. Tatilinizi planlarken toplu taşıma saatlerine ya da hatlarına bağlı kalmadan özgürce gezebileceğiniz ve Orhaniye'yi  keşfedebilmeniz için sadece bizim ile irtibata geçmeniz yeterli.

Transfer hizmeti için tüm yolcuların adı soyadı , pasaport numaraları , uçuş kodu ve iniş saatinin daha öncesinden mail ile iletilip rezervasyonun yapılmış olması gerekmektedir.